Zespół Szkół Elektronicznych: ul. Wojciechowska 38, tel: (81) 537-15-52

Internat

ZespóŁ SzkóŁ Elektronicznych w Lublinie

Internat

Prev - Next
Znajdujesz się tutaj: Internat » Aktualności » Rozpoczęcie roku

Rozpoczęcie roku

OGŁOSZENIE

Dyrekcja i grono pedagogiczne

Internatu Technikum Elektronicznego im. Obrońców Lublina 1939 roku

informuje, że przyjęcia wychowanków odbędą się

31 sierpnia 2022 roku.

Nowi mieszkańcy zobowiązani są do przyjazdu z rodzicami/opiekunami prawnymi.

 

Wszyscy wychowankowie powinni posiadać podstawowe rzeczy osobiste i muszą ograniczyć przywożenie niepotrzebnych przedmiotów. Należy pamiętać o przyborach toaletowych, klapkach pod prysznic, obuwiu na zmianę, odzieży dostosowanej do zmiennych warunków atmosferycznych, podręcznikach, talerzyku, kubku oraz stroju nocnym. Dodatkowo nowi mieszkańcy zobowiązani są posiadać podpisane zdjęcie legitymacyjne. Starsza młodzież proszona jest o przyjazd do placówki z kluczami, elektronicznymi kartami szkolnymi i dokumentami przesłanymi przez wychowawców.

Informujemy, że placówka zapewnia wychowankom pościel i bieliznę pościelową. 31 sierpnia internat nie zapewnia wyżywienia.

Grafik przyjęć:

Uczniowie klas pierwszych Zespołu Szkół Elektronicznych

Klasa I AT 13.00-15.00

Klasa I BT 18.00-20.00

Klasa I CT 17.00-19.00

Klasa I DT 15.00-16.30

Klasa I ET 14.00-15.00

Klasa I LP i klasa I LS 13.00-16.00

Kwaterowanie pozostałych wychowanków z klas starszych oraz uczniów z innych szkół według indywidualnych ustaleń z Wychowawcami grup, najpóźniej do godziny 21.00.

Aktualne opłaty znajdują się na stronie https://www.zsel.lublin.eu/ w dziale internat/opłaty Vulcan (https://internat.zsel.lublin.eu/oplaty-vulcan).

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij