Zespół Szkół Elektronicznych: ul. Wojciechowska 38, tel: (81) 537-15-52

Internat

ZespóŁ SzkóŁ Elektronicznych w Lublinie

Internat

Prev - Next
Znajdujesz się tutaj: Internat » O Internacie » Opłaty

Opłaty

PROSIMY O DOKONANIE OPŁAT DO DNIA 10 KAŻDEGO MIESIĄCA 

Opłaty za pobyt i wyżywienie wnosi się z dołu do 10-go dnia każdego miesiąca następującego po miesiącu, w którym powstała należność na rachunek bankowy szkoły (indywidualne konta bankowe).

Wpłat należy dokonywać wyłącznie przelewem na indywidualne konta bankowe. Numer konta widoczny jest w dzienniku elektronicznym w witrynie „uczeń/rodzic” w zakładce „opłaty”. W tytule przelewu należy podać: imię i nazwisko dziecka, miesiąc, za który wnoszona jest wpłata oraz tytuł wpłaty i kwotę: wyżywienie /W/….zł, pobyt /P/……zł.

Opłaty za czesne i wyżywienie wynoszą:

  • czesne:  90zł,
  • całodzienne wyżywienie dla ucznia Technikum Elektronicznego, X Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego (klasy szybowcowe i lekkoatletyczne) oraz uczniów z innych szkół: 16zł,
  • całodzienne wyżywienie dla ucznia X Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego (klasy pływackie): 20zł.

Na wychowanku i jego rodzicach ciąży obowiązek zgłoszenia nieobecności na posiłkach. Informację należy przekazać intendentowi (tel.81 537 15 48, posilki@zsel.lublin.eu) najpóźniej w dniu roboczym poprzedzającym nieobecność do godziny 9:00.

 

Wszelkich informacji w zakresie płatności udzielają wychowawcy pod numerami tel. 81 537 15 47, 667 160 244, 81 525 37 96

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij